|
![]() |
| 37 | 20131127 DG - Centrum. WSB. Mama i Tata idą na studia. Inauguracja nowego projektu. Konferencja prasowa z udziałem: Agnieszki Kostempskiej. Radnej Sejmiku Województwa Śląskiego, Aleksandry Gajewskiej, Wicemarszałek Województwa Śląskiego, Zbigniewa Podrazy, Prezydenta Dąbrowy Górniczej, Marcina Wyrostka, Mecenasa Kulturalnego Projektu, muzyka, zwycięzcy programu „Mam Talent”, Sabiny Ratajczak - Prodziekan WSB. FOTO: Dariusz Nowak (nddg) | |
| <-/-> Poprzednie zdjęcie / Następne zdjęcie | Backspace Strona indeksu | Home Pierwsze zdjęcie | End Ostatnie zdjęcie | Spacja Uruchom/zatrzymaj pokaz slajdów | |
| Całkowita ilość zdjęć: 55 | Strona Mieszkańca Miasta Dąbrowa Górnicza | Kontakt e-mail: | |